Volgende clubdag  

Clubdag in Schoonhoven 07-11-2020 120 Bekijk de details van deze dag
   

Onze website heeft de eerste prijs gewonnen in de Websitewedstrijd van de PvCF! De PvCF is de Personeelsvereniging voor Computergebruikers van het Ministerie van Financiën. Deze vereniging heeft een verenigingsorgaan genaamd "Computerexpress" dat al heel 2008 elke twee maanden een winnaar kiest van websites die zijn gebouwd door hun leden. Onze site heeft ook meegedaan en is voor de maanden september / oktober tot winnaar uitgeroepen.

In de Computerexpress is een hele pagina gewijd aan deze wedstrijd inclusief een foto van de site. Het blad Computerexpress wordt in een oplage van 15.500 exemplaren verspreid over heel Nederland. Meteen een prachtige reclame voor onze club en wie weet houden we er nog enkele nieuwe clubleden aan over.

PVCF-Website-winnaar.jpg

   
© fischertechnikclub NL