Volgende clubdag  

Virtuele Clubdag 2020 31-12-2020 Bekijk de details van deze dag
   

Ineens was daar op www.marktplaats.nl een advertentie met tandwielen van fischertechnik in het geel, aangeboden door Rob van Oostenbrugge. Geel? Ja geel! Een buitenkans dachten diverse mensen en er werd goed op gereageerd, want zeldzame onderdelen zijn zeer gewild. Maar...

...deze advertentie bleek een 1 april grap en wat kun je toch makkelijk met Photoshop iets van kleur veranderen. En nog wel heel toevallig exact het geel wat onze club als logokleur gebruikt en de tandwielen bijna exact gemodelleerd naar ons clublogo! Een pluim voor Rob van Oostenbrugge voor deze supergrap. De advertentie zal ondertussen wel weer verwijderd zijn, maar onderstaande schermprint hebben we toch voor het nageslacht willen bewaren.

Marktplaats.nl-1-april-grap

   
© fischertechnikclub NL