Volgende clubdag  

Virtuele Clubdag 2020 31-12-2020 Bekijk de details van deze dag
   

Voor het eerst in het bestaan van onze club zal de uitvinder van fischertechnik ons met een bezoek vereren.

Op de clubdag van 27 mei aanstaande in Apeldoorn, zal Professor Artur Fischer samen met de directeur, verkoopleider, hoofd productie en een redacteur van het "Fan-Club News" blad van fischertechnik GmbH, overkomen uit Tumlingen.

Deze Duitse delegatie zal tussen 13:00 en 15:00 uur aanwezig zijn op de clubdag.

Meld je dus snel aan voor deze unieke clubdag als je met een of meer modellen aanwezig wilt zijn (tafel reserveren)! Wil of kun je niet met een model komen, dan ben je natuurlijk ook van harte welkom als bezoeker.

Hoe dan ook een werkelijk unieke kans om Artur Fischer zelf te ontmoeten. Kom dus naar Apeldoorn op 27 mei aanstaande.

   
© fischertechnikclub NL