TechniekIsTroefIn de provincie Noord Brabant is al jaren een groep mensen actief om de techniek in het onderwijs en bedrijfsleven in de regio Noordoost-Brabant te versterken. Deze groep mensen heeft zich verenigd in het platform "Techniek=Troef". Zie ook hun website. Het platform heeft onze club benaderd om deel te nemen aan enkele zogenaamde ToyTech dagen. Dagen waarbij specifiek techniek en speelgoed gepromoot worden. Namens de club zal Marcel Bosch op 4 dagen zijn modellen tentoonstellen.

De ToyTech dagen worden gehouden op:

Woensdag 3 november
“t Spectrum/Bibliotheek
De Steeg 9a
5482 WN  Schijndel

Woensdag 10 november
Bibliotheek Uden
Mondriaanplein 16
5401 HX  Uden

Woensdag 17 november
Bibliotheek Veghel
Markt 2
5461 JJ  Veghel

Woensdag 24 november
Bibliotheek Oss
Raadhuislaan 10
5341 GM  Oss

De evenementen duren alle van 13.30-16.30 uur en de toegang is gratis. Kom gerust even kijken!

   
© fischertechnikclub NL