Imagedisc-logoOns clublid Evert Hardendood viert een jubileum: het 10 jarig bestaan van zijn Imagedisc label waaronder hij telkens weer nieuwe en uitdagende modelbeschrijvingen uitbrengt. En een deel van zijn modellen zien we ook vaak als bouwbeschrijving in onze clubbladen. Evert, van harte gefeliciteerd met dit jubileum en we hopen nog vele jaren van jouw modellen te mogen genieten!

Voor zijn jubileum heeft hij 5 eerder verschenen CD's nu samengevoegd op 1 DVD. Zie infoblad 1. Tegelijk met het jubileum verschijnt ook Image disc deel 8. Zie infoblad 2. En wil je weten wat Evert via Imagdis nog meer in huis heeft, kijk dan in infoblad 3.

Disclaimer: Imagedisc betreft eigen producties van Evert Hardendood en zijn géén uitgave namens of van de fischertechnikclub Nederland.

   
© fischertechnikclub NL